w naszej ofercie: 14254 imprezy, 5736 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Wodny Świat Smyka - Kolonia Sportów Wodnych
Wszystko o tej ofercie wie:

WODNY ŚWIAT SMYKA - KOLONIA SPORTÓW WODNYCH

żagle, windsurfing, aquazorbing, holowanie na bananie, oponce za motorówką

Wiek: od 7 do 12 lat
Wyżywienie: zgodnie z programem imprezy (ZPR)
Ocena oferty:
Kod oferty:
117575467
oferta w pdf
    • Szczegóły oferty
    • Zadaj pytanie
    • Oceń ofertę (Ocen: 0)
    • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE

..:: CHARAKTERYSTYKA IMPREZY, PROGRAM
Celem obozu jest oswojenie uczestników z wodą i zachęcenie do uprawiania różnych sportów wodnych i rekreacji na wodzie, połączone z aktywnym wypoczynkiem. Uczymy się jak bezpiecznie wypoczywać na wodzie i nad wodą, poznajemy podstawy pierwszej pomocy. Żeglujemy, ale bez szkolenia zakończonego egzaminem na patent, pływamy na desce windsurfingowej, ale niekoniecznie od rana do wieczora. Wszyscy mają okazję sprawdzić i doskonalić swoje umiejętności pływackie, nauczyć się pływać nowymi stylami. Organizujemy dyskoteki, wieczory przy ognisku, gry terenowe, turniej piłki wodnej, rejsy z biwakiem na wyspach położonych na jeziorze.

..:: DOJAZD ZORGANIZOWANY
Za dopłatą, pociągiem lub autokarem z opiekunem, z kilkunastu większych miast w Polsce.

..:: ROZPOCZĘCIE I ZAKOŃCZENIE
Gierłoż - Ośrodek Księżycowy Dworek. Rozpoczęcie 1 dnia od godziny 16.00, zakończenie ostatniego dnia o godzinie 10.00

..:: CENA ZAWIERA
Zakwaterowanie - zakwaterowanie w pawilonach hotelowych w pokojach 2, 3 i 4 osobowych (w każdym pokoju łazienka - wc i prysznic, telewizor) oraz w dużych domkach-bungalowach (w każdym łazienka - wc+prysznic).
Wyżywienie - całodzienne w stołówce ośrodka od kolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia.
Kadra - wykwalifikowani instruktorzy, wychowawcy.
Ubezpieczenie
- NW
Sprzęt - potrzebny do realizacji programu, w miarę potrzeb.
Realizację programu
w blokach zajęciowych, z podziałem na grupy, w zależności od pogody i kondycji uczestników.

..:: ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ
Dojazd autokarem lub pociągiem. Program Dodatkowe Atrakcje. Obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 PLN/os oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 PLN/os.

..:: DOKUMENTY, GŁÓWNE WYMAGANIA
Wiek 7-12 lat. Zgłoszenie uczestnictwa-umowa, karta kolonijna ze zgodą rodziców (wzory w biurze). Legitymacja szkolna.

..:: NALEŻY ZABRAĆ ZE SOBĄ
Wyżej wymienione odpowiednio wypełnione dokumenty, kieszonkowe. Kurtkę chroniącą przed deszczem, polar, ciepły sweter, skórzane rękawiczki, obuwie na miękkiej podeszwie, ciepłą czapkę i z daszkiem, kostium kąpielowy, dres, latarkę, krem z filtrem, zeszyt, długopis, obuwie do chodzenia w wodzie i pływania na desce (np. trampki), adidasy, mały plecak na piesze wycieczki, czepek kąpielowy, okulary do pływania w wodzie. Prosimy o zaopatrzenie uczestników w podstawowe leki (przeziębienie, ból gardła, uczulenia, środki na oparzenia słoneczne).

..:: UWAGI
Nie odpowiadamy za ukradziony, utopiony lub zagubiony bagaż - zalecamy uczestnikom jego dodatkowe ubezpieczenie. Kaucja zwrotna 50 zł zbierana na obozie.

..:: PROGRAM
Jachty żaglowe
Popłyniemy na pokładzie jachtu z instruktorem, który nauczy nas podstaw żeglowania i zachowania na pokładzie, czyli tego wszystkiego, co wykwalifikowany majtek wiedzieć powinien.
Doskonalenie pływania wpław
Zajęcia na strzeżonym przez WOPR kąpielisku. Poznajemy nowe style pływackie i dowiadujemy się, jakie błędy popełniamy.
Wodne Atrakcje
Holowanie za motorówką: na 3-osobowym bananie. Dla odważnych: 1-osobowa oponka. W trakcie holowania inni uczestnicy obozu mogą pływać na tej motorówce.
Zachowanie w wodzie i nad wodą, podstawy ratownictwa
Zasady bezpieczeństwa kąpieli, wzywania pomocy, podstaw jej udzielania potrzebującym. Wszystkiego dowiecie się od doświadczonych ratowników WOPR-u.
Pierwsza pomoc
Czyli jak się zachować i jak pomóc innym w razie wypadku. Bandażowanie, omdlenia, skaleczenia, krwotoki, oparzenia.
Kajaki lub rowery wodne
Wszędzie dostępne, popularne jednostki do rekreacji wodnej. Czy jednak tak łatwo się nimi manewruje? Nauczymy się sprawnie sterować i wiosłować. Popłyniemy na wyprawę po jeziorze, a w ośrodku zrealizujemy zawody - slalom, wyścigi, manewrowanie precyzyjne.
Windsurfing
To wcale nie tak trudno sprawić, by deska z żaglem popłynęła tam, gdzie my chcemy. A potem tylko wiatr, słońce woda i my. Dla najmłodszych mamy specjalne, bardzo małe żagle.
Aquazorbing
(kula wodna)
To „chodzenie” po wodzie w  przezroczystej kuli o średnicy 2 m. Zabawa na całego z niewielką dawką adrenaliny.
Śladami Robinsona Cruzoe
Czyli wyprawa na bezludną wyspę lub dziki, nie znany ląd. Jak sobie poradzić w trudnych warunkach czyli nigdy nie ma sytuacji bez wyjścia. Jak złowić rybę bez wędki, jak zbudować sobie schronienie, jak wezwać pomoc, jak orientować się w terenie, jak rozpalić ognisko.
Jaka to melodia?
Nauka śpiewania szant i piosenek żeglarskich.
Podchody
Gra harcerska polegająca na ściganiu jednej grupy osób przez drugą i wykonywaniu po drodze różnych zadań. Uciekinierzy co jakiś czas układają z patyków, szyszek, kamieni lub rysują w ziemi kierunek swojej ucieczki oraz umieszczają na trasie kartki z zadaniami. Grupa pościgowa wyrusza 15-30 minut później. Muszą po drodze wykonać wszystkie przygotowane dla nich zadania i to udokumentować. Zabawa daje najwięcej radości jeśli ma miejsce w terenie, w którym nikt nie będzie nam przeszkadzał, wykonywanie poleceń nie będzie utrudnione i łatwo odnajdziemy wszystkie wskazówki. Idealnym wydaje się być nasz pobliski las.
Olimpiada Wodna

Rywalizacja w atmosferze zabawy, podzieleni na drużyny weźmiemy udział w wielu wodnych konkurencjach.
Wieczorne Ogniska
Wspólnie spędzone wieczory przy ognisku, gitarze i kiełbaskach.
Flagi
Uczestnicy zostają podzieleni na dwie drużyny, każda z nich otrzymuje flagę, której musi bronić. Celem zabawy jest zdobycie flagi drużyny przeciwnej. Jest to strategiczna gra, która bardzo integruje grupę, a żeby wygrać pojedynek, współpraca jest w niej nieodzownym  elementem. Nie sprawność jest najważniejsza w tej grze, a strategia ataku na flagę przeciwnika.
Dyskoteki
Super zabawa przy dobrej muzyce do późnych godzin wieczornych.
Baloniada
Balony napełnione wodą, ręczniki i zabawa na całego, na mokro.
Festiwal Kolorów
To coraz bardziej popularna zabawa polegająca na wyrzucaniu w górę przez uczestników różnokolorowych proszków, które tworzą wielką chmurę barw! Festiwal wypełnia atmosfera wiecznej wesołości. Młodsi i starsi, wszyscy tańczą, śpiewają i bawią się, rzucając Kolory w powietrze!
Kawiarenka

Wieczorami, w ciszy nocnej starsi uczestnicy obozów wcale nie muszą być w domkach, mogą wspólnie spędzać czas w kawiarence, grając w różnego rodzaju gry np. mafię, ping-ponga, bilard, karaoke lub oglądać filmy.  
Nocny Maraton Filmowy
Odbywa się raz podczas trwania obozu. Filmy puszczane są z projektora. Młodsi uczestnicy oglądają filmy wybrane przez siebie do godziny 24.00. Starsi obozowicze do rana. Staramy się stworzyć klimat jak w kinie – popcorn i picie czeka na uczestników nocy filmowej. 
Olimpiada Sportowa
Podzieleni na małe drużyny weźmiemy udział w wielu konkurencjach. Na uczestników czeka kilkanaście stacji, na których muszą wykonać określone zadania jak na przykład „bieg kelnera”, „kto ma więcej piegów”, „wyścig z arbuzem, „bieg w parach z balonem napełnionym wodą”. Drużyna, która uzyska najwięcej punktów wygrywa olimpiadę.
Gry i Zabawy Stolikowe
W atmosferze dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji, weźmiemy udział w prawdziwej burzy mózgów. 
Chrzest Obozowy
To moment kiedy z Nowicjusza stajesz się Obozowiczem. Ale za nim to nastąpi musisz udowodnić, że znasz się na zasadach i regułach panujących na obozie. Czeka na Was kilka stacji zadaniowych jak np. stacja dotycząca obozowych tradycji, stacja kadra, stacja uczestnicy i wiele innych, których pokonanie spowoduje, że będziesz PRAWDZIWYM OBOZOWICZEM.  
Happy End
Wszystkie chwile, nawet te najbardziej miłe szybko mijają, ale nawet koniec może być radosny. Podczas wieczornego spotkania z uczestnikami podsumujemy cały obóz, rozdamy pamiątkowe dyplomy i koszulki. A potem ostatnia obozowa dyskoteka i odliczanie dni do następnych wakacji. Pamiętajcie, że cudowne wspomnienia wakacyjnych dni będą Wam towarzyszyć przez cały rok.

 

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

Obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 PLN/os oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 PLN/os. : Dopłata 4 PLN

Zakwaterowanie

Hotel KSIĘŻYCOWY DWOREK - Warmia i Mazury, Gierłoż

Ośrodek hotelowo-wypoczynkowy "Księżycowy Dworek"
jest miejscem organizacji wielu aktywnych obozów. O wyborze tego miejsca zadecydowało między innymi:

  • zakwaterowanie w pawilonach hotelowych w pokojach 2, 3 i 4 osobowych (w każdym pokoju łazienka - wc i prysznic) oraz w dużych domkach-bungalowach (w każdym łazienka - wc+prysznic);
  • w każdym pokoju telewizor;
  • duża stołówka i wiele sal zajęciowych, w których możemy organizować różne obozowe spotkania, dyskoteki i imprezy;
  • sala na "wieczorną kawiarenkę" ze stołami bilardowymi i kręgielnią;
  • budynek "spa" z wannami do hydromasażu i saunami oraz baliami z biczami wodnymi;
  • centralne położenie na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich (blisko stąd zarówno do Mikołajek, Giżycka jak i Mrągowa - około 20 minut jazdy) co umożliwia organizację wielu atrakcyjnych wycieczek;
  • obszerny, zróżnicowany, zadrzewiony teren ośrodka, z wieloma boiskami, kortem tenisowym i miejscami do prowadzenia zajęć;
  • położenie ośrodka bezpośrednio nad wodą, nad jeziorem;
  • dostęp do nowo wybudowanego miejsca rekreacji nad jeziorem (plaża, kąpielisko, toalety, boiska) wraz  z płycizną, z której korzystają uczestnicy obozów windsurfingowych, pływający na optymistach i inni uczestnicy obozów wodnych;
  • bliskość lasu i dzikich terenów, na których organizujemy wiele obozowych wycieczek, wypraw i rajdów;
  • doskonałe tereny na paintball i rajdy quadami;
  • bezpłatne wi-fi (na części terenu ośrodka)

Wyżywienie

zgodnie z programem imprezy (ZPR)

całodzienne w stołówce ośrodka od kolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia


Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Własny

Autokar lub Pociąg

Miejscowość Godzina odjazdu Miejsce zbiórki Godzina powrotu Cena
Elbląg 13:20 Dworzec PKP, uczestnicy zgłaszają się do opiekuna w pociągu ok. 15:06 Dopłata 240 PLN
Gdańsk 12:18 Dworzec PKP, uczestnicy zgłaszają się do opiekuna w pociągu ok. 16:03 Dopłata 240 PLN
Gdynia 11:52 Dworzec PKP, uczestnicy zgłaszają się do opiekuna w pociągu ok. 16:30 Dopłata 240 PLN
Gniezno 11:04 Dworzec PKP, uczestnicy zgłaszają się do opiekuna w pociągu ok. 17:01 Dopłata 250 PLN
Iława 13:21 Dworzec PKP, uczestnicy zgłaszają się do opiekuna w pociągu ok. 14:36 Dopłata 250 PLN
Inowrocław 11:41 Dworzec PKP, uczestnicy zgłaszają się do opiekuna w pociągu ok. 16:24 Dopłata 250 PLN
Katowice 10:00 Dworzec PKP, zbiórka na Placu Andrzeja ok. 20:19 Dopłata 280 PLN
Koszalin 09:47 Dworzec PKP, uczestnicy zgłaszają się do opiekuna w pociągu ok. 19:12 Dopłata 260 PLN
Kraków 06:00 Dworzec PKP, Hol Główny, zbiórka przy kasie nr 1 ok. 20:14 Dopłata 280 PLN
Leszno 09:37 Dworzec PKP, uczestnicy zgłaszają się do opiekuna w pociągu ok. 18:30 Dopłata 260 PLN
Malbork 12:53 Dworzec PKP, uczestnicy zgłaszają się do opiekuna w pociągu ok. 15:26 Dopłata 240 PLN
Olsztyn Ok.14:00 Dworzec PKP,uczestnicy zgłaszają się do opiekuna,info w biurze ok. 13:00 Dopłata 150 PLN
Poznań 10:22 Dworzec PKP, uczestnicy zgłaszają się do opiekuna w pociągu ok. 17:34 Dopłata 260 PLN
Słupsk 10:35 Dworzec PKP, uczestnicy zgłaszają się do opiekuna w pociągu ok. 18:24 Dopłata 260 PLN
Sopot 12:03 Dworzec PKP, uczestnicy zgłaszają się do opiekuna w pociągu ok. 16:20 Dopłata 240 PLN
Szczecin 06:30 Dworzec PKP, zbiórka przy kasie nr 1 ok. 21:39 Dopłata 270 PLN
Tczew 12:39 Dworzec PKP, uczestnicy zgłaszają się do opiekuna w pociągu ok. 15:39 Dopłata 240 PLN
Toruń 12:07 Dworzec PKP, uczestnicy zgłaszają się do opiekuna w pociągu ok. 15:53 Dopłata 260 PLN
Warszawa Centralna 14:00 ul. Emilii Plater - zbiórka przy Pałacu Kultury, przy schodach do Sali Kongresowej ok. 16:00 Dopłata 240 PLN
Wrocław Główny 07:30 Dworzec PKP - zbiórka przy kasie nr 1 ok. 19:40 Dopłata 270 PLN
Łódź 08:30 Dworzec PKP, zbiórka przy kasie nr 1 ok. 19:02 Dopłata 240 PLN

Cena zawiera

Zakwaterowanie - zakwaterowanie w pawilonach hotelowych w pokojach 2, 3 i 4 osobowych (w każdym pokoju łazienka - wc i prysznic, telewizor) oraz w dużych domkach-bungalowach (w każdym łazienka - wc+prysznic).Wyżywienie - całodzienne od kolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia. Realizację programu w zależności od warunków pogodowych i możliwości uczestników. Sprzęt - szkoleniowy i rekreacyjny. Kadra - wykwalifikowani instruktorzy i wychowawcy. Ubezpieczenie - NNW.

Cena nie zawiera

- świadczeń nie zawartych w ofercie

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:
  • Wczasy Zimowe

  • Wczasy Letnie

  • Obozowicz.pl

  • Wycieczki Egzotyczne

  • Nowa Huta Travel

  • Bilety Promowe

  • Wycieczki po Ojcowie

  • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.