w naszej ofercie: 10056 imprez, 3619 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Ecotravel - Obóz Zimowy w Hiszpanii - Obóz języka hiszpańskiego 12 - 18 lat
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ ZIMOWY W HISZPANII

Obóz języka hiszpańskiego 12 - 18 lat

Wiek: od 12 do 18 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja (FB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
116912052
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
- Samolotem na „wiosenne” ferie
- Różnorodny program sportowy
- Barcelona – Camp Nou, ogrody Gaudiego i inne atrakcje

Barcelona – stolica Katalonii to żywiołowa metropolia znana ze światowej atmosfery, pięknego położenia, budowli Gaudiego i gwiazd sportu. Jeśli chcesz odetchnąć od zimy i mrozu zapraszamy do miejsca, gdzie zimą temperatura dochodzi nawet do 20 stopni. Jeśli zaś spotka cię tam śnieg, łap za aparat: zdarza się to raz na kilka lat, a zdjęcie pod ośnieżoną palmą wklej na profilu. Mieszkać będziecie w Lloret de Mar – miejscowości na Costa Brava z malowniczą plażą, położoną wśród wzgórz. To też stolica rozrywki w regionie, która nie zamiera nawet zimą.

Czy fascynują Cię flamenco, Salvador Dali albo Primera Division? Na naszym obozie poznasz podstawy języka Cervantesa, zwroty przydatne w sklepie albo przy nawiązywaniu znajomości. Niech Cię nie zmyli, że Barcelona jest stolicą Katalonii, mającej swój odrębny język – kastylijski hiszpański jest powszechnie znany i używany. Codzienne zajęcia w wymiarze 1,5 godziny poprowadzi polski lektor.
Oprócz tego weźmiecie udział w wycieczkach po Barcelonie według poniższego programu obozu podróżnika.

Przykładowy program.
Dzień 1: Wylot z Warszawy, przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, spotkanie organizacyjne.
Dzień 2: Po śniadaniu wyjazd do Barcelony, spacer promenadą Rambla do portu i Akwarium – jednego z większych muzeów oceanograficznych świata, zwiedzanie dzielnicy gotyckiej ze średniowiecznymi zabytkami (m.in. katedrą z pięknym, zielonym dziedzińcem) i śladami budowli starożytnych, po powrocie gry integracyjne.
Dzień 3: Zajęcia sportowe dla wszystkich: rozgrywki w grach zespołowych, spacer po Lloret, m.in. wzdłuż wybrzeża do willi-zamku, poza tym gry i konkursy.
Dzień 4: Dzień Gaudiego: zwiedzanie niezwykłych budowli w dzielnicy Gracia: La Pedrera, czyli „Kamieniołomu” oraz Casa Batll, przejazd pod kościół Sagrada Familia – symbol Barcelony. Wizyta w fantastycznym Parku Güell, na koniec, przejazd na wzgórze Tibidabo z parkiem rozrywki,
dla chętnych – panorama miasta z wielkiego młyńskiego koła, powrót do hotelu, gry terenowe, dyskoteka.
Dzień 5: Dzień sportowy: wizyta na stadionie Camp Nou, na którym gra FC Barcelona, zwiedzanie muzeum, przejazd na wzgórze Montjuic: panorama miasta i wizyta na Stadionie Olimpijskim, po powrocie zajęcia sportowe.
Dzień 6: Wycieczka do ogrodu botanicznego w Blanes, malowniczo położonego na skalistym brzegu, zajęcia sportowe, spacery, gry i konkursy.
Dzień 7: Zajęcia sportowe, po południu wyjazd na pożegnanie z Barceloną, spacer, czas na zakup pamiątek, wieczorem przejazd pod Plac Hiszpański i oglądanie pokazu Magicznej Fontanny.
Dzień 8: Przejazd na lotnisko, przelot do Warszawy.
Podana kolejność zajęć może ulec zmianie.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zakwaterowanie

Hotel Grand Don Juan - Lloret de Mar, Hiszpania star star star

Hotel Don Juan Lloret *** położony w centrum Lloret de Mar na Costa Brava, ok. 70 km od Barcelony – z dogodnym dojazdem do miasta. Pokoje 2-,3-,4-osobowe z łazienkami, balkonami, klimatyzacją, ogrzewaniem i TV. W hotelu restauracja oraz m.in. program animacyjny i wi-fi (płatne dodatkowo).

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja (FB)

Ubezpieczenie Kosztów Imprezy Turystycznej (Rezygnacji)

W życiu zdarzają się również sytuacje, kiedy na skutek niezależnych od Ciebie okoliczności, nie możesz wyjechać na wycieczkę, za którą już zapłaciłeś lub musisz z niej zrezygnować w trakcie jej trwania. Organizator wraz z Signal Iduna Polska TU S.A. oferuje Ubezpieczenie Kosztów Imprezy Turystycznej, które obejmuje ubezpieczenie kosztów rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej organizowanych przez Organizatora.

Przedmiotem ubezpieczenia są koszty rezygnacji lub przerwania przez ubezpieczonego uczestnictwa w imprezie, z powodów niezależnych od niego, np. nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku ubezpieczonego, nagłego zachorowania, nieszczęśliwego wypadku lub śmierci najbliższego członka jego rodziny, czy np. szkody w mieniu ubezpieczonego. Po opłaceniu dodatkowej składki ubezpieczeniem mogą zostać objęte niewykorzystane świadczenia podróżne. Sumę ubezpieczenia stanowi cena imprezy turystycznej - maksymalnie 17.000 zł.

O szczegóły ubezpieczenia pytaj naszych sprzedawców

Przeczytaj ogólne warunki Ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej

Cena zawiera

Zakwaterowanie: 7 noclegów. Wyżywienie: śniadania, obiady i kolacje w hotelu – w formie bufetu. W dniach całodziennych wycieczek – prowiant zamiast obiadu. Napoje do obiadów i kolacji – płatne dodatkowo.
Transport: przelot samolotem rejsowym na trasie Warszawa – Barcelona – Warszawa.
Transfer do hotelu i z powrotem. Godziny przelotów będą dostępne ok. 2 tygodnie przed wylotem. Zbiórka 2 godziny przed wylotem na lotnisku im. Chopina, w hali odlotów przy tabliczce „meeting point”, pomiędzy sektorami odpraw D i E.
Za dopłatą w terminie PEOB 02 dojazd minibusem z Katowic, Częstochowy, Piotrkowa i Łodzi na lotnisko w Warszawie. Plan podróży będzie dostępny po podaniu godzin przelotów.
Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A. - NNW, KL, BP.
Opieka wychowawcy.

Cena nie zawiera

Podczas dojazdów z Lloret de Mar do Barcelony oraz po mieście grupa podróżuje komunikacją publiczną (pociąg, metro, autobus itp.) ewentualnie – wynajętym autobusem.
Cena nie zawiera opłat za komunikację oraz biletów wstępu do zwiedzanych obiektów – łącznie ok. 130 EUR. Na miejscu trzeba również uiścić podatek noclegowy: 0,50 EUR za noc.

Ubezpieczenie

comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.