w naszej ofercie: 8223 imprezy, 1277 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Ecotravel - Obóz Zimowy w Hiszpanii - Obóz języka hiszpańskiego 12 - 18 lat
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ ZIMOWY W HISZPANII

Obóz języka hiszpańskiego 12 - 18 lat

Wiek: od 12 do 18 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja (FB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
116912052
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
- Samolotem na „wiosenne” ferie
- Różnorodny program sportowy
- Barcelona – Camp Nou, ogrody Gaudiego i inne atrakcje

Barcelona – stolica Katalonii to żywiołowa metropolia znana ze światowej atmosfery, pięknego położenia, budowli Gaudiego i gwiazd sportu. Jeśli chcesz odetchnąć od zimy i mrozu zapraszamy do miejsca, gdzie zimą temperatura dochodzi nawet do 20 stopni. Jeśli zaś spotka cię tam śnieg, łap za aparat: zdarza się to raz na kilka lat, a zdjęcie pod ośnieżoną palmą wklej na profilu. Mieszkać będziecie w Lloret de Mar – miejscowości na Costa Brava z malowniczą plażą, położoną wśród wzgórz. To też stolica rozrywki w regionie, która nie zamiera nawet zimą.

Czy fascynują Cię flamenco, Salvador Dali albo Primera Division? Na naszym obozie poznasz podstawy języka Cervantesa, zwroty przydatne w sklepie albo przy nawiązywaniu znajomości. Niech Cię nie zmyli, że Barcelona jest stolicą Katalonii, mającej swój odrębny język – kastylijski hiszpański jest powszechnie znany i używany. Codzienne zajęcia w wymiarze 1,5 godziny poprowadzi polski lektor.
Oprócz tego weźmiecie udział w wycieczkach po Barcelonie według poniższego programu obozu podróżnika.

Przykładowy program.
Dzień 1: Wylot z Warszawy, przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, spotkanie organizacyjne.
Dzień 2: Po śniadaniu wyjazd do Barcelony, spacer promenadą Rambla do portu i Akwarium – jednego z większych muzeów oceanograficznych świata, zwiedzanie dzielnicy gotyckiej ze średniowiecznymi zabytkami (m.in. katedrą z pięknym, zielonym dziedzińcem) i śladami budowli starożytnych, po powrocie gry integracyjne.
Dzień 3: Zajęcia sportowe dla wszystkich: rozgrywki w grach zespołowych, spacer po Lloret, m.in. wzdłuż wybrzeża do willi-zamku, poza tym gry i konkursy.
Dzień 4: Dzień Gaudiego: zwiedzanie niezwykłych budowli w dzielnicy Gracia: La Pedrera, czyli „Kamieniołomu” oraz Casa Batll, przejazd pod kościół Sagrada Familia – symbol Barcelony. Wizyta w fantastycznym Parku Güell, na koniec, przejazd na wzgórze Tibidabo z parkiem rozrywki,
dla chętnych – panorama miasta z wielkiego młyńskiego koła, powrót do hotelu, gry terenowe, dyskoteka.
Dzień 5: Dzień sportowy: wizyta na stadionie Camp Nou, na którym gra FC Barcelona, zwiedzanie muzeum, przejazd na wzgórze Montjuic: panorama miasta i wizyta na Stadionie Olimpijskim, po powrocie zajęcia sportowe.
Dzień 6: Wycieczka do ogrodu botanicznego w Blanes, malowniczo położonego na skalistym brzegu, zajęcia sportowe, spacery, gry i konkursy.
Dzień 7: Zajęcia sportowe, po południu wyjazd na pożegnanie z Barceloną, spacer, czas na zakup pamiątek, wieczorem przejazd pod Plac Hiszpański i oglądanie pokazu Magicznej Fontanny.
Dzień 8: Przejazd na lotnisko, przelot do Warszawy.
Podana kolejność zajęć może ulec zmianie.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zakwaterowanie

Hotel Grand Don Juan - Lloret de Mar, Hiszpania star star star

Hotel Don Juan Lloret *** położony w centrum Lloret de Mar na Costa Brava, ok. 70 km od Barcelony – z dogodnym dojazdem do miasta. Pokoje 2-,3-,4-osobowe z łazienkami, balkonami, klimatyzacją, ogrzewaniem i TV. W hotelu restauracja oraz m.in. program animacyjny i wi-fi (płatne dodatkowo).

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja (FB)

Ubezpieczenie Kosztów Imprezy Turystycznej (Rezygnacji)

W życiu zdarzają się również sytuacje, kiedy na skutek niezależnych od Ciebie okoliczności, nie możesz wyjechać na wycieczkę, za którą już zapłaciłeś lub musisz z niej zrezygnować w trakcie jej trwania. Organizator wraz z Signal Iduna Polska TU S.A. oferuje Ubezpieczenie Kosztów Imprezy Turystycznej, które obejmuje ubezpieczenie kosztów rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej organizowanych przez Organizatora.

Przedmiotem ubezpieczenia są koszty rezygnacji lub przerwania przez ubezpieczonego uczestnictwa w imprezie, z powodów niezależnych od niego, np. nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku ubezpieczonego, nagłego zachorowania, nieszczęśliwego wypadku lub śmierci najbliższego członka jego rodziny, czy np. szkody w mieniu ubezpieczonego. Po opłaceniu dodatkowej składki ubezpieczeniem mogą zostać objęte niewykorzystane świadczenia podróżne. Sumę ubezpieczenia stanowi cena imprezy turystycznej - maksymalnie 17.000 zł.

O szczegóły ubezpieczenia pytaj naszych sprzedawców

Przeczytaj ogólne warunki Ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej

Cena zawiera

Zakwaterowanie: 7 noclegów. Wyżywienie: śniadania, obiady i kolacje w hotelu – w formie bufetu. W dniach całodziennych wycieczek – prowiant zamiast obiadu. Napoje do obiadów i kolacji – płatne dodatkowo.
Transport: przelot samolotem rejsowym na trasie Warszawa – Barcelona – Warszawa.
Transfer do hotelu i z powrotem. Godziny przelotów będą dostępne ok. 2 tygodnie przed wylotem. Zbiórka 2 godziny przed wylotem na lotnisku im. Chopina, w hali odlotów przy tabliczce „meeting point”, pomiędzy sektorami odpraw D i E.
Za dopłatą w terminie PEOB 02 dojazd minibusem z Katowic, Częstochowy, Piotrkowa i Łodzi na lotnisko w Warszawie. Plan podróży będzie dostępny po podaniu godzin przelotów.
Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A. - NNW, KL, BP.
Opieka wychowawcy.

Cena nie zawiera

Podczas dojazdów z Lloret de Mar do Barcelony oraz po mieście grupa podróżuje komunikacją publiczną (pociąg, metro, autobus itp.) ewentualnie – wynajętym autobusem.
Cena nie zawiera opłat za komunikację oraz biletów wstępu do zwiedzanych obiektów – łącznie ok. 130 EUR. Na miejscu trzeba również uiścić podatek noclegowy: 0,50 EUR za noc.

Ubezpieczenie

comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotycznepielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.


Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Obozy Młodzieżowe Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Warszawa obrazy Plecaki turystyczne noclegi Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec | dodaj linka »

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.